O centrum Luxoft Training

O centrum Luxoft Training

Szkolenia wewnętrzne dla firm.

Szkolenia wewnętrzne dla firm. Rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Firma Luxoft Training została założona w 2000 roku jako oddział Luxoft ds. rozwoju zawodowego i od tego czasu oferuje szkolenia i usługi doradcze w zakresie inżynierii oprogramowania dla klientów z różnych sektorów: finansów i bankowości, rozwoju oprogramowania, lotnictwa, ubezpieczeń, e-commerce i wielu innych. Wiemy, jak pomóc firmom w utrzymaniu czołowej pozycji w swojej branży poprzez zapewnienie pracownikom niezbędnych umiejętności technicznych, potrzebnych w radzeniu sobie z pojawiającymi się wyzwaniami.
Szkolenia wewnętrzne dla firm

Odpowiednie dla firm z dużymi zespołami. Szkolenia mogą być uproszczone lub dostosowane do konkretnych wyzwań, którym muszą sprostać nasi klienci lub ich zespoły podczas pełnienia codziennych obowiązków. Dodatkowo, szkolenie wewnętrzne może zostać przeprowadzone w siedzibie firmy bądź w pełni wyposażonych salach szkoleniowych firmy Luxoft. Grupa szkoleniowa może liczyć maksymalnie 15 uczestników.

Korzyści
  • Szkolenia można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta
  • Duża elastyczność w zakresie harmonogramu – daty, czasu i miejsca
  • Przykłady i case studies mogą być dostosowane do konkretnych wyzwań
  • Szkolenia mogą wdrażać technologie używane przez klienta
  • Szkolenia mogą być też tworzone od podstaw i obejmować konkretne zagadnienia lub technologie
Skontaktuj się z nami – formularz online

Szeroki zakres

Nasze portfolio zawiera ponad 100 treningów z wielu dziedzin inżynierii oprogramowania – programowania, testowania oprogramowania, analizy biznesowej i zarządzania projektami.

Solidna wiedza

Wszyscy nasi trenerzy są zaangażowani w różnorodne projekty z rozwoju oprogramowania w Luxoft lub są ekspertami w branży IT. W rezultacie, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie inżynierii oprogramowania.

Certyfikacja IIBA

Posiadamy akredytację IIBA Endorsed Education Provider (EEP).

Dostosowanie

Katalog szkoleń Luxoft jest skierowany do specjalistów na wszystkich szczeblach kariery – od młodszych specjalistów do bardziej doświadczonej kadry kierowniczej.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.