Pozyskiwanie i analiza wymagań. Symulacja biznesowa

Pozyskiwanie i analiza wymagań. Symulacja biznesowa

To jest symulacja biznesowa, w której przechodzisz przez proces badania potrzeb klienta i opracowywania wymagań systemowych. Jest to przydatne dla wszystkich, którzy chcą popracować nad umiejętnościami i czynnościami związanymi z pozyskiwaniem i analizowaniem wymagań w BABOK Guide.
Kod: REQ-031
Czas trwania: 16 godzin

Opis szkolenia

Chcesz pracować nad opracowaniem wymagań w oparciu o wymagania klienta? Albo może spróbować swoich sił w poprawie sposobu komunikacji z interesariuszami? A może chcesz wykorzystać w praktyce wiedzę i umiejętności zdobyte podczas szkoleń z analizy biznesowej? Możesz to wszystko zrobić z naszą symulacją biznesową.

W trakcie symulacji będziesz musiał "pokonać" klasyczne przeszkody, które pojawiają się podczas pracy z klientem w realnym świecie: prośby, które nie są jasne, ryzyko przekroczenia zakresu projektu, ciągle zmieniające się wymagania, brak zainteresowania sukcesem projektu i nie tylko. A wszystko to z zachowaniem krótkiego deadline'u!

Będziesz musiał zmierzyć się z zupełnie nieznanym tematem, szybko go zrozumieć i zaproponować klientowi wyważone i technicznie poprawne rozwiązanie. Jednocześnie budować będziesz konstruktywne relacje z kilkoma interesariuszami po stronie klienta. Będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne, wiedzę z zakresu zarządzania wymaganiami oraz wiele innych taktyk, narzędzi i umiejętności.

Niektóre rzeczy będą dla Ciebie łatwiejsze, inne okażą się wyzwaniem. Ale w tym środowisku błędy nie są tak bolesne, jak w prawdziwym projekcie. Z drugiej strony zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli Ci stać się jeszcze skuteczniejszym analitykiem biznesowym.

I jeszcze jedna cenna wartość - feedbacki od kolegów, klienta i trenera. To okazja, aby popracować nad ulepszeniem swojego podejścia do przyszłych projektów, dowiedzieć się, jakie są Twoje mocne strony i w których obszarach musisz się podszkolić.

Plan szkolenia

 • Identyfikacja interesariuszy
 • Określanie ich rzeczywistych potrzeb
 • Dopasowywanie potrzeb i celów projektu
 • Opracowanie i uporządkowywanie wymagań systemowych, które spełniają potrzeby interesariuszy

Cele

 • Odkryj i przećwicz różne podejścia do pozyskiwania i analizowania wymagań
 • Dowiedz się, jak rozumieć obawy wszystkich interesariuszy projektu
 • Popraw swoje umiejętności komunikacyjne i analityczne

Grupa docelowa

Symulacja jest przydatna dla wszystkich, którzy zajmują się pozyskiwaniem i analizą wymagań oraz chcą doskonalić swoje umiejętności:
 • Analitycy systemowi
 • Analitycy biznesowi
 • Architekci oprogramowania
 • Deweloperzy oprogramowania
 • Menadżerowie projektu

Harmonogram w Online Cennik
Zapisz sie na nastepny kurs
+
Wczesniejsza rejestracja gwarantuje priorytet. Powiadomimy panstwa o nastepnym zaplanowanym szkoleniu na ten temat.
Online 1276 zł
Bucharest 1276 zł
Kraków 1276 zł
Wroclaw 1276 zł

Uprzejmie informujemy, że płatność za każde szkolenie będzie realizowana w lokalnie obowiązującej walucie. Jednocześnie informujemy, że podane ceny mogą ulec zmianie w zależności od lokalizacji szkolenia oraz trybu jego realizacji. Do ceny netto widocznej przy wybranym szkoleniu należy doliczyć 23% podatku VAT.

Zarejestruj się na następne szkolenie

* - Wymagane pola
Imię*
Nazwisko*
Firma
Email*
Preferred Location
Numer telefonu*
Twój komentarz
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.