Spring Core Framework

Kurs Spring framework: odwrócenie sterowania (IoC), język wyrażeń SpEL (Spring Expression Language) oraz programowania aspektowego (AOP).
Kod: JVA-033
Czas trwania: 16 godzin

Opis szkolenia

Kurs wprowadza w zagadnienia Spring Core framework. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia Spring framework: odwrócenie sterowania (IoC), język wyrażeń SpEL (Spring Expression Language) oraz tworzenie aplikacji z użyciem programowania aspektowego (AOP).

Kurs przybliża podstawowe zasady tworzenia aplikacji z użyciem IoC, SpEl i AoP na platformie Spring. Dodatkowo, podczas kursu uczestnicy nauczą się, jak tworzyć własne aplikacje z wykorzystaniem Spring Core framework.

Odwrócenie sterowania (IoC), język wyrażeń SpEL i programowanie aspektowe (AOP) to nowoczesne techniki, które przyczyniają się do przyspieszenia procesu tworzenia programów. Zostały one stworzone dla potrzeb rozwoju przedsiębiorstw.

Po przedstawieniu architektury Spring Core, pierwsze moduły skupiają się na odwróceniu sterowania (znanym także jako wstrzykiwanie zależności). Podstawowym celem jest usuwanie zależności pomiędzy komponentami aplikacji z poszczególnych implementacji i przekazanie kontenerowi IoC praw do sterowania instancjowaniem klas. Może to być dokonane poprzez użycie konfiguracji XML, adnotacji lub utworzenie kodu Java.

Język wyrażeń SpEL jest potężnym językiem, który pomaga tworzyć zapytania i manipulować obiektem w trybie runtime. Wyrażenia SpEL mogą być zastosowane w metadanych XML lub konfiguracjach opartych o adnotacje. Programowanie aspektowe (AOP) to paradygmat tworzenia programów komputerowych, który dąży do zwiększenia modułowości poprzez separację oddzielnych zagadnień.

Plan szkolenia

  • Architektura Spring Core
  • Wprowadzenie do IoC
  • Konfiguracja kontenera przy użyciu: XML, adnotacji, Java-based
  • Wprowadzenie do SpEL
  • Wprowadzenie do AoP
  • Tworzenie własnej aplikacji

Cele

  • Wstęp do Spring Core framework
  • Podstawowa wiedza potrzebna do tworzenia aplikacji przy użyciu Spring Core framework

Grupa docelowa

  • Programiści Java
  • Architekci Java

Wymagania

Znajomość OOP i Java

Harmonogram w Online Cennik
Zapisz sie na nastepny kurs
+
Wczesniejsza rejestracja gwarantuje priorytet. Powiadomimy panstwa o nastepnym zaplanowanym szkoleniu na ten temat.
Online 1540 zł
Bucharest 1540 zł
Kraków 1540 zł
Wroclaw 1540 zł

Uprzejmie informujemy, że płatność za każde szkolenie będzie realizowana w lokalnie obowiązującej walucie. Jednocześnie informujemy, że podane ceny mogą ulec zmianie w zależności od lokalizacji szkolenia oraz trybu jego realizacji. Do ceny netto widocznej przy wybranym szkoleniu należy doliczyć 23% podatku VAT.

Szkolenia, które mogą Cię zainteresować:
JVA-033 ++JVA-03367323

Zarejestruj się na następne szkolenie

* - required fields
Imię*
Nazwisko*
Firma
Email*
Preferred Location
Numer telefonu*
Twój komentarz
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.