PL News & Events | Strona 5

Aktualności
Więcej informacji o IT&C w artykułach od ekspertów branżowych

Piramida automatyzacji testów
16 maj 2019   
Piramida automatyzacji testów zaproponowana przez Mike'a Cohna pomoże Ci znaleźć najlepsze podejście do automatyzacji testów.
Junit 5 - Twierdzenia i założenia. Część 1.
1 maj 2019   
Streszczenie: JUnit to framework do testów jednostkowych dla języka programowania Java. Wersja JUnit 5 została przeprojektowana, aby rozwiązać niektóre szczególne problemy z poprzednich wersji. Ma nową architekturę i wiele nowych funkcji.
Najbardziej popularne szkolenia w 2018 roku
11 kwi 2019   
W ubiegłym roku przyjrzeliśmy się najpopularniejszym szkoleniom w 2017 r. W tym roku chcemy kontynuować tę tradycję i poinformować, które kursy były najbardziej poszukiwane w 2018 r. w naszych dwóch lokalizacjach: Polsce oraz w Rumunii.
Junit 5 - funkcje
3 kwi 2019   
Trzeci i ostatni artykuł z naszej serii trzech części na JUnit. Tym razem patrzymy na jego funkcje.
JUnit 5 - usage and first test
29 mar 2019   
Jak używać JUnit 5 w projekcie Java: różnice między JUnit 4 i JUnit 5 oraz testowanie z JUnit5.
JUnit 5 - Nowa Architektura, Nowe Funkcje
19 mar 2019   
Niniejszy artykuł będzie krótkim wprowadzeniem do JUnit 5, aby zapewnić czytelnikowi możliwość zrozumienia nowej architektury i nowych możliwości oraz by mógł być w stanie dalej go poznawać.
Co trener Agile może nauczyć się od psychologa
8 mar 2019   
Niedawno rozmyślałem o popularnych Agile'owych frameworkach oraz podejściach do transformacji Agile. Wydaje mi się, że są one zbyt mechaniczne i również wydaje mi się to jedną z przyczyn niepowodzenia wielu procesów transformacji organizacyjnej. W poprzednim poście pisałem o sytuacjach, w których zmiany powodują zbyt duży ból w organizacji, a to prowadzi do odrzucenia nowych procesów (lub ich mutacji).
Luxoft Training jest dostawcą usług edukacyjnych IIBA
22 lut 2019   
Od ponad 10 lat Luxoft Training oferuje profesjonalistom narzędzia i możliwości maksymalizacji ich wydajności jako analityków biznesowych lub rozpoczęcia kariery w tej dziedzinie.
Dlaczego Scrum nie działa (I co możemy z tym zrobić)
14 lut 2019   
Scrum to najbardziej popularny Agile’owy framework. Koniec kropka. Jeśli spojrzymy na VersionOne 11th State of Agile report, Scrum jest praktykowany przez 58% respondentów (68% jeśli zsumujemy Scrum i Scrum/XP hybrid).
Spraw, aby twoje spotkania były wspaniałe (znów)
7 lut 2019   
Kiedy myślimy o zmianie kultury organizacyjnej, najpierw przychodzi nam na myśl duży projekt, wiążący się z ogromnym nakładem pracy na wszystkich poziomach organizacyjnych. Wynika to z faktu, że kultura jest bardzo złożonym i niezawodnym systemem, więc naprawdę trudno ją zmienić.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you!
The form has been submitted successfully.