Budowanie Kultur Coachingowych część 2

Budowanie Kultur Coachingowych część 2

W naszym pierwszym artykule przyjrzeliśmy się niektórym kluczowym pomysłom dotyczącym coachingu. Teraz, budując Kulturę Coachingu, będą pewne punkty sprzedażowe do rozważenia. Rzućmy na nie okiem.
20 list 2018 1284
W naszym pierwszym artykule przyjrzeliśmy się niektórym kluczowym pomysłom dotyczącym coachingu. Teraz, budując Kulturę Coachingu, będą pewne punkty sprzedażowe do rozważenia. Rzućmy na nie okiem.

  • Coaching Inspiruje ludzi

Inspirowanie zespołu do pracy nad sukcesem będzie wyzwaniem. Będzie to praca dla Ciebie i Twojego zespołu. Nie można tego obejść w żaden sposób. Bycie lepszym w czymkolwiek wymaga pracy. Moim zadaniem jako trenera jest pomaganie ludziom wyjść ponad siebie samych lub ze swojej strefy komfortu, aby mogli doświadczyć większej wydajności. Twoim zadaniem jest zachęcić i zainspirować ich do pracy cięższej i skuteczniejszej niż kiedykolwiek wcześniej.

  • Każdy członek zespołu zgadza się z innych powodów

Sprzedając swoją ciężką pracę, każdy członek zespołu akceptuje tę postać rzeczy z różnych powodów. W celu zainspirowania lub zmotywowania kogoś, musisz wiedzieć jakim typem osoby on / ona jest.

  1. Co jest dla niego / niej wyzwaniem?
  2. W jaki sposób on / ona się uczy?
  3. W jaki sposób on / ona pozostawia sprawy?
  4. Co on / ona uważa za satysfakcjonujące?
  5. Jak on / ona radzi sobie z trudnymi sytuacjami lub stresem?
  6. Czy on / ona szybko przyswaja wiedzę, czy potrzebuje czasu do przemyślenia zanim będzie mogła wprowadzić zmianę?

  • Udoskonalaj to co głosisz

Sprzedaj pomysł ciężkiej pracy, jeśli jesteś gotów również podjąć dodatkowy wysiłek. Pracownicy będą obserwować swoich menedżerów, aby sprawdzić, czy wkładają tyle samo czasu i wysiłku, o ile sami zostali poproszeni. Pamiętasz, kiedy miałeś szefa, który nie myślał, że pracował tak ciężko jak ty? Co myślisz o przywództwie tej osoby?

Coaching Inspiruje ludzi.jpg


  • Trener wpływa na zespół w dążeniu do Celu: jasna wizja sukcesu

Ludzie inspiruje wizja. Kiedy już ją zrozumieją, świadomie i nieświadomie zaczynają podążać w jej kierunku, a nawet inspirować innych. Zadaniem liderów jest przekazanie zespołowi informacji na temat ich wizji sukcesu. Coaching jest najlepszym narzędziem do osiągnięcia tej Wizji.

Jeśli program coachingowego rozwoju koncentruje się tylko na określonej grupie, zauważalna stanie się atmosfera wewnątrz organizacji. Jedynie poprzez jego oferowanie (chociażby w celu zapobiegania występowania wysokiego wskaźnika opuszczania firmy przez pracowników, poprzez uruchomienie procedury selekcji z pewnymi minimalnymi kryteriami), rywalizacja pomoże zmierzyć się z oporem i podsyci chęć przynależenia do grupy. To zainteresowanie stworzy także wiele wartości, gdy celem jest stworzenie puli potencjalnych następców, specjalistów lub przyszłych menedżerów.

Udostępnij

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you!
The form has been submitted successfully.