Szkolenia DevOps od Luxoft Training

Szkolenia DevOps od Luxoft Training

DevOps to praktyka, w której inżynierowie operacyjni i programistyczni uczestniczą razem w całym cyklu życia usługi, od projektowania, przez proces rozwoju, po wsparcie produkcyjne.
29 maj 2020 840
DevOps to praktyka, w której inżynierowie operacyjni i programistyczni uczestniczą razem w całym cyklu życia usługi, od projektowania, przez proces rozwoju, po wsparcie produkcyjne. Charakteryzuje się również tym, że personel operacyjny korzysta z wielu tych samych technik, których używają programiści w pracy swoich systemów.

Techniki te mogą obejmować kontrolę źródła i testowanie, a także udział w zwinnym procesie rozwoju. DevOps można postrzegać jako zbieżność kilku znaczących ruchów, które miały miejsce około 2009 roku:

  • The Agile Infrastructure, Infrastruktura jako kod, administracja Agile system
  • Velocity Conference, zwłaszcza prezentacja 10 Deploys A Day
  • Lean Startup
  • Continuous Integration i Release, Continuous Delivery

A było to wspierane przez powszechną dostępność technologii chmurowych i PaaS. Ze względu na jego popularność i zastosowanie zdecydowaliśmy się opracować i dodać kilka kursów przeznaczonych dla tych, którzy chcą nauczyć się DevOps lub poszerzyć swoją obecną wiedzę. Poniżej możesz zobaczyć listę naszych kursów:

SAFe® DevOps

Ten dwudniowy kurs zawiera kompleksowy przegląd pozwalający zrozumieć kompetencje DevOps potrzebne do przyspieszenia czasu wprowadzenia na rynek poprzez poprawę przepływu wartości przez Ciągłe Dostarczanie (ang. Continuous Delivery Pipeline). Uczestnicy zmapują bieżący strumień wartości przez swój strumień dostaw, od pomysłu do gotówki, i zidentyfikują praktyki, które wyeliminują wąskie gardła w przepływie.

Kurs pozwoli zrozumieć pełny przepływ wartości od Ciągłej Eksploracji (ang. Continuous Exploration) do Ciągłej Integracji (ang. Continuous Integration), Ciągłego Wdrażania (ang. Continuous Deployment) i Wydania na Żądanie (ang. Release on Demand). Uczestnicy poznają podejście SAFe CALMR (Culture, Automation, Lean, Measure, Recover) do DevOps, które pomaga stworzyć kulturę współodpowiedzialności za pełne spektrum dostarczania rozwiązań. Pomaga dostosować ludzi, procesy i technologię w całej organizacji, aby skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek.

Dowiedz się więcej


DevOps Basics

DevOps to termin wyłaniający się z połączenia dwóch głównych powiązanych trendów. Pierwsza nazywa się "Agile System Administration" lub "Agile Operations". Wynikało to z zastosowania nowszych podejść Agile i Lean do pracy operacyjnej. Drugi to znacznie szersze zrozumienie wartości współpracy między pracownikami programistycznymi i operacyjnymi na wszystkich etapach cyklu rozwoju podczas tworzenia i obsługi usługi.

To szkolenie obejmuje zasady DevOps. Celem kursu jest pomoc uczestnikom w zrozumieniu metodyki DevOps poprzez praktyczne przykłady ze świata rzeczywistego i popularne narzędzia.

Dowiedz się więcej

Szkolenia DevOps od Luxoft Training.jpg


Podstawy DevOps

Szkolenie DevOps Fundamentals jest punktem wyjścia dla organizacji, która rozpoczyna podróż z DevOps. Ulepszone przepływy pracy i szybsze wdrażanie rozpoczynają się od zrozumienia podstawowych pojęć DevOps przez każdego zaangażowanego w zespół Agile i / lub DevOps. Nie musisz być topową firmą internetową ani olbrzymim przedsiębiorstwem, aby być liderem DevOps.

Firmy, duże lub małe, młode lub stare, wspaniale dokonały transformacji i mają dowody sukcesu w swoich kieszeniach. Szkolenie jest na poziomie podstawowym i obejmuje ćwiczenia, dyskusje i sesje burzy mózgów.

Dowiedz się więcej

Udostępnij

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you!
The form has been submitted successfully.