'Y'

Jaroslaw Nowak

Financial & Banking Consultant
Profil:
Jarosław ma ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie IT&C oraz 7-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej. Specjalizuje się w IT Operations and DevOPS ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego. Obecnie pracuje jako Delivery Manager dla jednego z naszych kluczowych projektów finansowych, gdzie jest odpowiedzialny między innymi za analizę rentowności i plan świadczenia usług, procesy operacyjne i wspieranie tranzytów alokowanych usług. Współpracuje ściśle z liderami zarządzania klientami, przedsprzedażą i dostaw w całym przedsiębiorstwie i upewnia się, że każdy z nich ma aktywny Plan Dostawy Usług, Plan Poprawy Usług, Rejestr Ryzyka i Rejestr Problemów.

W przeszłości pracował jako Project Manager i Team Leader oraz ma duże doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, operacjach serwisowych i relacjach z klientami, a także doradztwie technicznym. Dla Luxoft Training Jarosław zapewnia szkolenia związane z finansami, takie jak Wprowadzenie do rynków finansowych, Wymiana walutowa i pochodne FX, Rynek pieniężny i stopy procentowe instrumentów pochodnych, Papiery wartościowe i ich instrumenty pochodne.

Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie - Wydział Fizyki i Informatyki. Posiada certyfikat ITIL Foundation, Prince2 Foundation, Prince2 Practitioner i CCNA.
Kluczowe obszary specjalizacji:
  • Zarządzanie projektami
  • IT Operations (Win & Unix) i DevOPS
  • Rynki kapitałowe
  • Produkty strukturyzowane
  • Fixed Income Risk
  • Instrumenty kredytowe z instrumentami pochodnymi
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.