Aktualności

Więcej informacji o IT&C w artykułach od ekspertów branżowych

Remote Management - Co? Dlaczego? Jak?

12.10.2018   
Aspirujący menedżerowie często boją się, gdy oferuje się im możliwość przejęcia 2 lub 3 nowych członków (lub całego zespołu) pracujących w innej lokalizacji. I mają oni swoje powody: potencjalną stratę produktywności oraz kontroli, trudności w motywowaniu członków zespołu oraz wiele innych wyzwań.

Agile Life Planning: Definiowanie zadań do osiągnięcia celów.

18.09.2018   
Czy wiesz, dlaczego konieczne jest klasyfikowanie i wyróżnianie celów? Rozważaliśmy w poprzednim artykule, w jaki sposób możesz wymyślić listę swoich celów oraz dlaczego jest to niezbędne. Teraz zobaczmy, jak możesz dalej poradzić sobie z taką listą.

Testowanie dostępności: Zaburzenie rozpoznawania barw (Ślepota barw)

11.09.2018   
Testowanie dostępności jest jednym z rodzajów testów użyteczności. Jego celem jest zapewnienie, że nasz produkt jest przyjazny i łatwy w użyciu dla użytkowników, w tym dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności i specyficznymi cechami percepcji. Mogą to być problemy z percepcją wzrokową, słyszeniem lub ograniczoną mobilnością rąk. Niestety te osoby są często lekceważone, zaniedbywane.

Jedna wskazówka, aby spotkanie stało się skuteczne

05.09.2018   
W niniejszym poście opisano ćwiczenie, z którego uczestnicy mogą skorzystać podczas spotkań, aby zwiększyć ich skuteczność.

Zdobądź swój IIBA certyfikat z Luxoft Training!

28.08.2018   
Luxoft Training Center otrzymał status Zatwierdzonego Dostawcy Edukacji (ang. Endorsed Education Provider - EEP) od Międzynarodowego Instytutu Analizy Biznesowej (ang. The International Institute of Business Analysis - IIBA).

Luxoft Training dodaje kursy Atlassian do portfolio szkoleniowego

08.08.2018   
Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, testerem oprogramowania, project managerem, analitykiem biznesowym, czy w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w projekt na dużą skalę - prawdopodobnie pracujesz lub przynajmniej słyszałeś o rozwiązaniach software'owych takich jak Jira czy Confluence.

Najbardziej popularne szkolenia IT&C w 2017 roku

01.08.2018   
Jesteś ciekawy jakie umiejętności w zakresie IT&C były najbardziej poszukiwane w ubiegłym roku? Jednym z najlepszych sposobów aby się tego dowiedzieć, jest zwrócenie uwagi na najbardziej popularne kursy, o które proszą nasi klienci.

Android legacy, część 2

17.07.2018   
W pierwszej części naszego artykułu zaczęliśmy szukać szablonu, którego możemy używać w przypadku Android legacy projects. Kontunuujmy zatem omawianie tej kwestii.

Zadziorny ReactNative wprowadza letnie kolory do "krwawego Enterprise"

10.07.2018   
W niniejszym artykule chciałbym porozmawiać na temat oprogramowania klasy Enerprise. Jako że moje artykuły sa zwykle poświęcone aplikacjom mobilnym, więc skupię się na oprogramowaniu dla MobileEnterprise.

Jak zorganizować idealne szkolenie wewnętrzne? Wskazówki

03.07.2018   
Nasz zespół w Luxoft Training wierzy, że szkolenie wewnętrzne powinno przynosić korzyść firmie oraz zapewniać uczestnikom nową wiedzę i umiejętności, które pomogą im w przyszłości rozwiązywać problemy biznesowe.

1 2 3 4 5
loading map...
Luxoft Warsaw - Warsaw Spire, plac Europejski 1, 00-844 Warszawa
loading map...
Dimitrie Pompeiu nr 5-7 , building C, Et. 5, sect 2, Bucharest, 014459

Contact phone:

021 371 4858
loading map...
Luxoft Poland Wrocław - Silver Tower pl. Konstytucji 3-go Maja 3 50-048 Wrocław
loading map...
Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Quattro Business Park Five, 31-476 Kraków, Poland

Contact phone:

+48 122110650
   Zapisz się na nasz miesięczny newsletter
Success
Thank you!
Your request has been recieved.