Aktualności

Więcej informacji o IT&C w artykułach od ekspertów branżowych

Czym jest Agile Life Planning: Zarządzanie osobistymi celami w Agile

23.10.2017   
Agile to nie tylko modne słowo i nie tylko zbiór zasad tworzenia oprogramowania. Wierzę, że metodyki zwinnego wytwarzania oprogramowania zapewniają także szeroki wachlarz instrumentów i wspaniałe warunki do pracy z osobistymi celami, wzrostem personalnym i osiągnięciem sukcesu.

Uczestnicy i klienci procesu testowania, część 2

10.10.2017   
W pierwszej części artykułu przyjrzeliśmy się różnym uczestnikom zaangażowanym podczas procesu testowania, a także ich punktom widzenia na koncepcję jakości. W niniejszej części przyjrzymy się, w jaki sposób kontrola jakości wpływa na innych uczestników procesu wytwórczego.

Uczestnicy i klienci procesu testowania

20.09.2017   
W niniejszym artykule przyjżymy się, kto jest potencjalnym uczestnikiem, a kto nabywcą w procesie testowania. W tym celu trzeba odpowiedzieć na następujące pytania:

Możliwe sposoby projektowania aplikacji mobilnych

28.08.2017   
Niniejszy artykuł porusza temat dostępnych metod projektowania aplikacji mobilnych. Na czas obecny istnieją dwie najbardziej rozpowszechnione platformy: iOS i Android. Niestety, popularność Windowsa waha się na granicy błędu.

Praktyczne rady dotyczące udanej prezentacji

07.08.2017   
Jedną z głównych zalet pracy w branży IT&C jest to, że jeśli jesteś bardzo dobry w tym co robisz (obojętnie, czy jest to programowanie, project management, software testing czy też analiza biznesowa), w pewnym momencie znajdziesz się sytuacji, kiedy będziesz musiał przygotować prezentację. Prezentacja może być dla klienta, dla kolegów z pracy lub podczas imprezy branżowej.

Refleksje na temat matrycy kariery w technologiach i związane z nią pułapki

20.07.2017   
Artykuł jest refleksją na temat technicznej ścieżki zawodowej i procesu stopniowego rozwoju, opisuje pewne popełniane błędy podczas wspinania się po szczeblach kariery zawodowej, od pozycji programisty do technical i team leadera, aż do stanowiska project managera.

Dynamic Systems Development Method

07.06.2017   
Po dość długiej przerwie chciałbym podzielić się podejściem, którego używamy przy szybkim opracowaniu MVP lub podczas startu nowego projektu dla klientów, którzy chcą przyspieszyć swój biznes przy pomocy precyzyjnych, planowych i ciągłych innowacji przy użyciu automatyzacji programowej.

Dokumentacja w ilustracjach

22.05.2017   
Dzisiaj chciałbym przyznać się do swoich błędów jako programista.

Grzechy recenzenta kodu

08.05.2017   
Przegląd kodu (Code review) jest wspaniałą rzeczą, która jak wszystkie inne dobre rzeczy robione źle, może przynieść wiele szkód. Mimo wszystko, nie ma powodu do obaw, ponieważ poniżej znajdziesz listę rzeczy, których należy unikać, aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas przeglądu kodu.

Top pięć błędów programowania w Java

28.04.2017   
Wszyscy popełniają błędy. Nawet bardzo doświadczeni programiści popełniają błędy. Czasami to się zdaża z powodu nieuwagi czy niejasnego interfejsu API. Jednakże te błędy występują rzadko. Najbardziej powszechne błędy w programowaniu świadczą o niedostatecznej więdzy czy umiejętności.

1 2 3
   Zapisz się na nasz miesięczny newsletter
Success
Thank you!
Your request has been recieved.