Aktualności

Więcej informacji o IT&C w artykułach od ekspertów branżowych

SAFe. Badanie potrzeb klienta. Rola PM i PO.

10.03.2020   
W naszym poprzednim artykule rozmawialiśmy o Epics i powiązanych procesach. Jednakże firmy mają klientów, którzy muszą jak najszybciej wdrożyć swoje potrzeby.

SAFe. "Flow" Epics i Epic Ownerów

17.02.2020   
Teraz, gdy nie rozmawiamy już więcej o zarządzaniu projektami, planowaniu wieloletnim, strukturach podziału pracy, ustalonych planach, ustalonym zakresie i tak dalej, to w jaki sposób wdrażane są duże inicjatywy i kto dba o ich cykl życia?

SAFe. Strumienie Wartości i budżetowanie

05.02.2020   
Drugi przykład odnosi się do jednego z "najstraszniejszych" aspektów tradycyjnego zarządzania projektami, a mianowicie budżetu. Korzystając z tradycyjnego zarządzania projektami (Waterfall) na początku jest to przerażające, ponieważ trudno jest zdefiniować i uzyskać wstępne zatwierdzenie.

Możliwości Przyszłości - Jak cyfryzacja wpływa na sferę społeczną i ekonomiczną

15.01.2020   
Nikt nie zaprzeczyłby, że ewolucja komputerów i sieci przetwarzających dane doprowadzi a nawet już doprowadziła do istotnych zmian w naszym społeczeństwie - pod względem struktury społecznej, sztuki i nauki.

SAFe. Wizja i strategia.

09.01.2020   
Pierwszy wzięty pod uwagę przykład nie jest łatwy do potwierdzenia i zrozumienia. A jeszcze trudniejszy jest do zastosowania w praktyce. W rzeczywistości może to być najtrudniejsza i najbardziej złożona sytuacja, w jakiej znajduje się organizacja.

Junit 5 - nowe podejście, nowe funkcjonalności. Część 4.

10.12.2019   
Ostatni artykuł z naszej serii na temat JUnit 5 i jego nowych funkcjonalności. Mam nadzieję, że podobały Ci się pierwsze trzy artykuły.

Junit 5 - nowe podejście, nowe funkcjonalności. Część 3.

20.11.2019   
Junit ma więcej metod typu asercji niż Junit 4. Dodano kilka i działają one bardzo dobrze razem z wyrażeniami lambda w Javie 8. Wszystkie te metody są statyczne i pochodzą z klasy org.junit.jupiter.api.Assertions.

SAFe. Światowy wiodący framework dla scaling Agile

06.11.2019   
Ten artykuł o procesach tworzenia oprogramowania Agile rozpocznie się od odniesienia do prawdopodobnie największego problemu, który pozostał (jak dotąd) nierozwiązany dla nauki XXI wieku.

Junit 5 - nowe podejście, nowe funkcjonalności. Część 2.

15.10.2019   
W drugiej części naszego artykułu na temat JUnit 5 - nowe podejście, nowe funkcjonalności - przyglądamy się, jak przejść na JUnit 5. Miłej lektury.

Junit 5 - nowe podejście, nowa funkcjonalność

10.10.2019   
Junit to framework testowy dla języków programowania Java. Wersja Junit 5 została przeprojektowana, aby rozwiązać niektóre wyzwania poprzednich wersji.

1 2 3 4 5
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.