'Y'

Aktualności

Więcej informacji o IT&C w artykułach od ekspertów branżowych

Architektura JUnit 5. Część 4

26.05.2021   
Czwarty artykuł z naszej serii o architekturze JUnit 5. Kontynuujemy nasze dyskusje na temat reguł i modelu rozszerzeń oraz kierujemy naszą uwagę na nowe podejście JUnit 5.

Architektura J Unit 5. Część 3

05.05.2021   
W trzeciej części serii artykułów na temat architektury JUnit 5 przyjrzymy się regułom i modelowi rozszerzeń. Miłego czytania.

Architektura JUnit 5. Część 2

26.04.2021   
Druga część naszej serii artykułów o Architekturze Junit 5. Tym razem przyjrzymy się JUnit 5 Jupiter, JUnit 5 Vintage i nie tylko.

Architektura JUnit 5

13.04.2021   
Streszczenie: W tym artykule omówimy nową architekturę Junit 5, niedociągnięcia poprzedniej wersji JUnit 4 oraz sposób, w jaki podejście modułowe zmieniło stan rzeczy i jakie korzyści przyniosło. Pokażemy też, jak przeprowadzić migrację kodu JUnit 4 do JUnit 5, wykorzystując nowe funkcje.

Nowo wprowadzone adnotacje i klasy JUnit 5. Adnotacja @DisplayName

08.07.2020   
Streszczenie: JUnit to platforma do testów jednostkowych dla języka programowania Java. Wersja JUnit 5 została przeprojektowana, aby rozwiązać niektóre problemy występujące w poprzednich wersjach. Zawiera wiele nowych adnotacji, które czynią życie programisty łatwiejszym i przyjemniejszym. Ten artykuł przedstawi kilka z nich w praktyce.

Testowanie aplikacji za pomocą JUnit5 i JMock. Część 1

23.06.2020   
Napisano już wiele dobrych projektów, które pomogą nam ułatwić korzystanie z atrapy obiektów w naszych projektach Java. W tej serii artykułów przyjrzymy się bliżej trzem najczęściej używanym makietom frameworków: EasyMock, JMock i Mockito. Kontynuujemy serię z Jmockiem.

Migracja z JUnit 4 do JUnit 5: implementacja migracji, zależności, adnotacje

10.06.2020   
Wdrażanie migracji z JUnit 4 do JUnit 5 można przeprowadzić krok po kroku, a przez pewien czas możesz pracować z podejściem hybrydowym dla dojrzałych projektów. W artykule zostaną porównane wymagane zależności JUnit 4 i JUnit 5. Następnie porówna równoważne adnotacje JUnit 4 i JUnit 5.

Szkolenia DevOps od Luxoft Training

29.05.2020   
DevOps to praktyka, w której inżynierowie operacyjni i programistyczni uczestniczą razem w całym cyklu życia usługi, od projektowania, przez proces rozwoju, po wsparcie produkcyjne.

SAFe. Wartości i korzyści.

11.05.2020   
Za każdym razem, gdy słyszysz dyskusję na temat procesów dostarczania Agile, słyszysz także o zasadach i wartościach. Część tych wartości można faktycznie postrzegać jako korzyści osiągnięte, gdy implementacja frameworku działa, a nie jak coś narzuconego od początku i wymuszonego z zewnątrz. Lista takich korzyści w SAFe wygląda następująco.

Luxoft Training dodaje do portfolio nowe kursy Spring i Java

28.04.2020   
Branża tworzenia oprogramowania ciągle się zmienia i dodaje nowe technologie lub nowsze wersje istniejących technologii. Współpracowaliśmy z ekspertami branżowymi i profesjonalistami, aby opracować szkolenia, które mogą pomóc Tobie i Twojej firmie lepiej przygotować się do pełnego ich wykorzystania.

1 2 3 4 5
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.