ICAgile Business Agility Foundation

ICAgile Certified Professional in Business Agility Foundations (ICP-BAF) ma na celu przyspieszenie organizacyjnej i indywidualnej transformacji w kierunku bardziej responsywnej, opartej na wartościach rzeczywistości. Dowiesz się, jak wprowadzać innowacje i ciągłe doskonalenie do swojej pracy na każdym poziomie (i praktycznie w każdej roli w organizacji).
Kod: SDP-049
Czas trwania: 16 godzin

Opis szkolenia

Ten 2-dniowy interaktywny program szkoleniowy to podróż edukacyjna, która ułatwia zrozumienie, dlaczego i w jaki sposób podejście Agile może stworzyć sprawność biznesową i organizacyjną firmy i jej pracowników. Został opracowany przez połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami, które pomogą Ci z powodzeniem rozwinąć swoje umiejętności.

Podczas tej ekscytującej podróży odkryjesz i dowiesz się o:
 • Czynniki wpływające na elastyczność biznesową i środowisko
 • Nowe sposoby myślenia: martwe punkty, modele mentalne, uprzedzenia poznawcze
 • Związek między sprawnością biznesową firmy a złożonym, dynamicznym światem biznesu
 • Zarządzanie dylematami, paradoksami i polaryzacjami
 • Narzędzia i techniki projektowania i odchudzonego myślenia
 • Konieczność ciągłego odkrywania na nowo i sprawdzania hipnozy

Plan szkolenia

 • The Game of Business - Zrozum podstawowe siły, które kierują każdym biznesem
 • Wielowymiarowe nastawienie - Rozwijaj sposób myślenia, aby zarządzać podatnością biznesową, niepewnością, złożonością i niejednoznacznością
 • Kultura dla sprawności biznesowej - poznaj różne elementy składowe wymagane do zapewnienia Twojej firmie elastyczności biznesowej i zwinnego sposobu myślenia
 • Zastosowana elastyczność biznesowa - poznaj narzędzia i techniki, aby odnieść sukces w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie

Cele

 • Pomoc w zrozumieniu aspektów sprawności biznesowej w strategicznych, taktycznych i operacyjnych domenach organizacji (a także w środowisku zewnętrznym organizacji)

Grupa docelowa

 • Każdy, kogo interesują zmiany paradygmatu niezbędne do zapewnienia sprawności organizacyjnej w dzisiejszym innowacyjnym klimacie biznesowym, uzna kurs Business Agility Foundations za atrakcyjny. Ponieważ jest to ogólna certyfikacja i punkt wejścia do kilku ścieżek ICAgile, nie ma na celu bezpośredniego zastąpienia poświadczenia ICAgile Certified Professional. Osoby, które już posiadają ICP, prawdopodobnie uznają ten kurs za atrakcyjny, zwłaszcza jeśli wybierają się w podróż w kierunku sprawności biznesowej (poza kontekstem tworzenia oprogramowania).

Harmonogram w Online Cennik
Zapisz sie na nastepny kurs
+
Wczesniejsza rejestracja gwarantuje priorytet. Powiadomimy panstwa o nastepnym zaplanowanym szkoleniu na ten temat.
Online 2860 zł
Bucharest 2860 zł
Kraków 2860 zł
Wroclaw 2860 zł

Uprzejmie informujemy, że płatność za każde szkolenie będzie realizowana w lokalnie obowiązującej walucie. Jednocześnie informujemy, że podane ceny mogą ulec zmianie w zależności od lokalizacji szkolenia oraz trybu jego realizacji. Do ceny netto widocznej przy wybranym szkoleniu należy doliczyć 23% podatku VAT.

SDP-049 ++SDP-049106359

Zarejestruj się na następne szkolenie

* - required fields
Imię*
Nazwisko*
Firma
Email*
Preferred Location
Numer telefonu*
Twój komentarz
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.