Ocena rozwiązania

Ocena rozwiązania

Obszar wiedzy "Ocena rozwiązania" opisuje zadania wykonywane przez analityków biznesowych w celu wykazania i zwiększenia wartości analizy biznesowej.
Kod: REQ-056
Czas trwania: 8 godzin

Opis szkolenia

Szkolenie jest oparte na materiałach opracowanych przez Międzynarodowy Instytut Analizy Biznesowej (IIBA.com), zgodnie z BABOK Guide w wersji 3.0, i poświęcone jednemu z obszarów wiedzy BABOK (Knowledge Areas) - Ocenie rozwiązania (Solution Evaluation, BABOK Chapter 8). BABOK Guide to znany na całym świecie standard analizy biznesowej, który zawiera opis najważniejszych obszarów wiedzy i zadań analityka, zestaw potrzebnych kompetencji, technik i perspektyw stosowanych w analizie biznesowej.

Obszar wiedzy "Ocena rozwiązania" opisuje zadania wykonywane przez analityków biznesowych w celu wykazania i zwiększenia wartości, którą rozwiązanie przynosi organizacji oraz usunięcia wszelkich ograniczeń lub barier, które mogłyby uniemożliwić osiągnięcie pełnej realizacji wartości.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z kluczowymi pojęciami z obszaru wiedzy "Ocena decyzji", opatrzonymi szczegółowymi komentarzami na przykładach z doświadczenia instuktorów i najważniejszych analityków biznesowych z całego świata. Dodatkowo, podczas kursu będą poruszone techniczne aspekty, związane z przygotowaniem do certyfikacji IIBA.

Professional Development Hours (PDH) - 8

Plan szkolenia

 • Podstawowe pojęcia
 • Zadania, w tym dane wchodzące i wychodzące
 • Techniki analizy biznesowej, wytyczne i instrumenty wdrażane w celu rozwiązania zadań
 • Uzasadnienia biznesowe i praktyka użycia technik analizy biznesowej

Cele

 • Zapoznanie z podstawowymi pojęciami obszaru wiedzy "Ocena rozwiązania"
 • Poszerzenie wiedzy o zadaniach, rozwiązywanych przez analityków biznesowych oraz danych wchodzących i wychodzących, wytycznych i instrumentach
 • Zapoznanie się z teorią i praktyką wdrożenia technik analizy biznesowej

Grupa docelowa

 • Analitycy biznesowi, analitycy systemowi, specjaliści procesów biznesowych, menedżerowie produktów oraz team leaderzy, którzy chcą zrozumieć cele i zakres zadań wykonywanych podczas etapu oceny rozwiązania zgodnie z BABOK Guide w wersji 3.0.
 • Szkolenie będzie także przydatne dla analityków biznesowych, którzy chcą usystematyzować wiedzę teoretyczną i praktyczną zgodnie z nowym standardem BABOK.
 • Szkolenie może zwłaszcza zainteresować osoby, które planują zdobycie certyfikacji IIBA.

Wymagania

 • Język angielski (podstawowa znajomość)

Harmonogram w Online Cennik
Zapisz sie na nastepny kurs
+
Wczesniejsza rejestracja gwarantuje priorytet. Powiadomimy panstwa o nastepnym zaplanowanym szkoleniu na ten temat.
Online 1100 zł
Bucharest 1100 zł
Kraków 1100 zł
Wroclaw 1100 zł

Uprzejmie informujemy, że płatność za każde szkolenie będzie realizowana w lokalnie obowiązującej walucie. Jednocześnie informujemy, że podane ceny mogą ulec zmianie w zależności od lokalizacji szkolenia oraz trybu jego realizacji. Do ceny netto widocznej przy wybranym szkoleniu należy doliczyć 23% podatku VAT.

Szkolenia, które mogą Cię zainteresować:

Zarejestruj się na następne szkolenie

* - Wymagane pola
Imię*
Nazwisko*
Firma
Email*
Preferred Location
Numer telefonu*
Twój komentarz
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.