Bartosz Umerle

Specjalista ds. rozwoju oprogramowania
Profil:
Bartosz jest inżynierem oprogramowania i pracuje jako programista Java od 2013 roku. Ma solidne doświadczenie w Javie, zwłaszcza na platformie i aplikacjach na Androida. Nieustannie dąży do nauki nowych technologii oraz poszukiwania lepszych rozwiązań w tej szybko zmieniającej się branży.

Obecnie jest zaangażowany w duży projekt multimedialny, który obejmuje obsługę platformy Android i rozwój aplikacji. Pracuje nad konkretnymi usługami i aplikacjami napisanymi w Javie. Do obowiązków Bartosza należy także wspieranie tworzenia środowiska ciągłej integracji oraz tworzenie dokumentacji dla nowo dodanego kodu. Technologie, z którymi współpracuje to Bitbucket / git, JIRA, Confluence i repo.

Na poprzednim swoim stanowisku pracował nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji na Androida. Był tam zaangażowany w zmiany interfejsu użytkownika, rozszerzanie i migrację lokalnej bazy danych dziedzin, synchronizację z backendem, poprawę niezawodności połączenia BLE i zwiększenie żywotności baterii w aplikacji.

Uzyskał tytuł licencjata oraz magistra informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Dla Luxoft Training prowadzi kursy takie jak Szablony projektowania (GoF). Redakcja dla Java, Podstawy Android lub Programowanie na platformie Java SE 7. Początkujący.
Kluczowe obszary specjalizacji:
  • Java
  • AOSP
  • Mobile applications
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
Thank you.
Your request has been received.